338 100 945, 667 377 597

pn. - pt. od 08:00 do 21:00 | sob. od 8:00 do 20:00

Wczasy
Promocje
Bilety, hotele, ubezpieczenia
Przewodnik
Jak rezerwować

1 krok: Znajdź interesującą Cię wycieczkę w portalu www.owczasy.pl
2 krok: Zamów wycieczkę poprzez portal www.owczasy.pl wypełniając formularz.
Korzystając z wyszukiwarki proszę wybrać termin, kierunek, miasto wylotu i inne ważne informacje związane z Państwa wyjazdem. System wyświetli aktualne oferty. Możesz także skorzystać z naszego Call Center. Czynne jest codziennie w godzinach 8.00-21.00. Nasi konsultanci pomogą Państwu wybrać najbardziej odpowiednią ofertę i przeprowadzą przez cały proces rezerwacji.
3 krok: Niezależnie od sposobu rezerwacji nasi doradcy potwierdzą dla Ciebie miejsca, obliczą całkowitą cenę i przedstawią ostateczną wersję do akceptacji.
4 krok: Przygotujemy i wyślemy Państwu umowę, którą należy podpisać i odesłać na nasz faks: 338 100 945 lub zeskanowaną na e-mail bok@owczasy.pl
5 krok: Prosimy o wpłatę zaliczki lub całej należności na konto bankowe podane w korespondencji.
6 krok: Po zaksięgowaniu wpłaty prześlemy potwierdzenie rezerwacji z systemu organizatora, które koniecznie zabierz na lotnisko. Na dwa dni przed wylotem na wakacje prosimy o kontakt w celu potwierdzenia godziny wylotu samolotu.

UWAGA!
Opublikowane materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Dokonanie rezerwacji nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsc w hotelu czy samolocie. Stałej rezerwacji dokonujemy dopiero gdy otrzymamy odesłaną umowę i zaksięgujemy wpłatę zaliczki.

Biura
podróży
Newsletter
Dodaj
Copyright by KSI Media. All rights reserved.
Opublikowane na stronach owczasy.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Wczasy, lastminute, wakacje, wypoczynek, pielgrzymka, pielgrzymki, urlop, wycieczka objazdowa, wycieczki objazdowe, wczasy w Egipcie, wczasy w Grecji, wczasy w Turcji, wczasy we Włoszech, wczasy w Hiszpanii, wczasy w Chorwacji, wczasy w Tunezji, wczasy w Meksyku, wakacje w Egipcie, wakacje w Grecji, wakacje we Włoszech, wakacje w Hiszpanii, wakacje w Tunezji, wakacje w Chorwacji, urlop w Egipcie, urlop w Tunezji, urlop w Hiszpanii, urlop w Chorwacji, urlop w Bułgarii, urlop we Włoszech, urlop z dojazdem własnym, urlop we Francji, urlop na wyspach, wczasy na wyspach, rejsy po morzu śródziemnym, wczasy z dzieckiem, wakacje z dzieckiem, urlop z dzieckiem, wczasy dla seniora, wyjazdy firmowe